wyszukiwanie zaawansowane
» Reklamacje

Kontakt

 • Bystra Sowa Pomoce dydaktyczne i terapeutyczne
  NIP: 8411719889
 • E-mail:sklep@pomoceterapeutyczne.com
 • Telefon730168535
 • Fax59 727 60 29
 • Godziny działania sklepuKontakt i zamówienia telefoniczne poniedziałek - piątek 8.30 - 16.30 Sklep internetowy czynny 24h

Ankieta

Z jakiej kategorii najczęściej poszukujesz pomocy?

 • Pomoce edukacyjne
 • Plansze edukacyjne
 • Pomoce Metody Krakowskiej
 • Percepcja wzrokowa
 • Umiejętność czytania
 • Umiejętności matematyczne
 • Kreatywne książki
 • Magnetyczne tablice
 • Inne

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Chmura tagów

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Reklamacje

Reklamacje i zwroty 
Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze! 
Staramy się dobrać najlepsze produkty i przedstawić naszą ofertę na stronach sklepowych możliwie najbardziej szczegółowo. Dla Twojej lepszej orientacji zamieszczamy w portalu obszerne opisy produktów, różne zdjęcia. Do wielu produktów możesz znaleźć spisane przez nas dodatkowe pomysły i propozycje na naszym facebooku, jak jeszcze możesz wykorzystać konkretną pomoc dydaktyczną, jak jeszcze ciekawiej uczyć i mądrze się bawić. 

Reklamacje:
Reklamacje są rozpatrywane telefonicznie lub e-mailowo. Niezbędny jest opis tego ,,co jest reklamowane" oraz zdjęcie reklamowanego produktu wysłane na e-mailu lub MMS-em po wcześniejszym kontakcie z nami. Następnie podejmujemy decyzję o ewentualnym zwrocie, dosyłce itp. 

Braki w przesyłce 
Jeżeli stwierdziłeś braki w przesyłce,  zadzwoń  lub napisz niezwłocznie najpóźniej do 3 dni roboczych od otrzymania przesyłki  w innym przypadku reklamacja nie będzie uwzględnionaPakowanie przesyłek jest rejestrowane ale przez ograniczony czas. 

Zwroty
Jeżeli jednak z jakiegoś powodu po otrzymaniu przesyłki - towar nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go nam zwrócić w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Nie musisz podawać powodu rezygnacji z zamówienia, jednakże bardzo chcielibyśmy poznać powód Twojego niezadowolenia. Pamiętaj, iż możesz zwrócić towar tylko w oryginalnym opakowaniu wraz z dowodem zakupu (faktura lub paragon) , jeżeli nie był używany (nie otwarte opakowanie foliowe), kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony .  Przesyłka powinna być starannie zabezpieczona przed uszkodzeniem u dostawcy. Zalecamy w tym przypadkach wykorzystać różnego typu kartony oraz wysłać produkty paczką kurierską lub pocztową unikając stanowczo listów poleconych, które nie posiadają ubezpieczenia ani nie gwarantują dojścia do adresata bez wygnieceń. 
Zwrot należnej kwoty prześlemy przelewem na podane konto. Nie zwracamy kosztów poniesionych przez Ciebie w związku z realizacją zamówienia.(koszt usługi wysyłkowej). Nie płacimy również za koszty dostawy zwracanej nam paczki. Nie akceptujemy również żadnych zwrotów przesłanych do nas za pobraniem.

Informujemy, że zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 r. poz. 827) prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Klientowi w odniesieniu do umów w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego indywidualnych potrzeb. Mówiąc prościej brak możliwości zwrotu towarów np. robionych na indywidualne zamówienie pomocy lub dekoracji

 

Jeśli potrzebujesz dalszych informacji o towarze, warunkach realizacji zamówień lub działania naszego sklepu skontaktuj się z nami.


Przejdź do strony głównej